İSTANBUL
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > GAZİOSMANPAŞA > Murat Haşhaş Adaylıkdan Çekildiğini Açıkladı

Murat Haşhaş  Adaylıkdan Çekildiğini Açıkladı

Benzer yazılar
Cumhuriyet Halk Partisinde adaylık süreci başladıktan sonra hızlı bir giriş yapan ve kısa zamanda gerek parti kamuoyunun gerek Gaziosmanpaşa kamuoyunun desteğini alan Murat Haşhaş’ın adaylıktan çekilme bilgisi bomba etkisi yarattı.

www.gazetegop.com un edindiği bilgiye göre ailesinin sağlık sorunlarını gerekçe gösteren Murat Haşhaş’ın yaşananlardan rahatsız olduğu ve siyasi cenahın bir süre dışında kalması gerktiğini yakın çevresine bildirmiştir

Ayrıca Murat Haşhaş Eğilim yoklamsı sırasında aday belirlemede CHP Gaziosmanpaşa İlçe Yönetiminin yanında olduğunu ve bundan sonraki çalışmalarda da etkin görevler alacağınında sinyalini verdi.

Murat Haşhaş’ın aldğı bu kararla ilgili İlçe Başkanlığının açıklaması olduğunda onuda siz değerli ziyaretçilerimize aktaracağız.

MURAT HAŞHAŞ
MURAT HAŞHAŞ
MURAT HAŞHAŞ
MURAT HAŞHAŞ
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
UÇAK BİLETİ AL

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

UÇAK BİLETİ AL
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
trend wp
3,281 saniyede 95 sorgu yapıldı.